Biz Kimiz?

Self, kendisi için çalışan bir ekip tarafından kuruldu. Yani heyecanını hiç yitirmeden çalışmak Self'in kendine güveni… Bu güvenin sonucu ise aktif ve hatta bugünün ihtiyacı olan interaktif işler. Bu işleri doğuran enerji ise ürün için, marka için özel olarak çalışmaktan geliyor. Self, bu enerji ve heyecanla kendisi için çalışmakla sizin için çalışmanın kesiştiği noktada duruyor. Bu işleyişin temelinde

"üreten keyif alıyorsa, gören de keyif alır" mantığı yatıyor...

Self;

  • Pek çok sektördeki özel  tecrübesini, yeni özel mecralara dönüştüren,

  • Müşterisini ve sektörünü ayrıntılı analiz edip kendi briefini kendisi yazan,

  • Yaratıcı fikrini, ürüne dönüştürebilen,

  • Çizgialtı, çizgiüstü ve dijital mecralarda yaratıcı fikirlerin yanı sıra pazarlama modelleri üreten,

  • Projeye göre filmler çeken, web siteleri üreten ve sosyal medya yönetimi yürüten

                                                                                                                       bir ajanstır diyebiliriz...

 

 

Yusuf Uğur Uğurel / Ajans Başkanı

24 Ocak 1982'de İstanbul’da doğdu. İki yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Gemi İnşaatı Mühendisliği Bölümü’ne devam ettikten sonra buradan ayrılarak Galatasaray Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’ne girdi, öğrenci değişim programıyla bir dönem Paris 1 Panthéon-Sorbonne Üniversitesi’nde okudu. 2008’de Galatasaray Üniversitesi’nden mezun oldu.


2004-2006 yılları arasında çeşitli yayın evlerinde ve dergilerde redaktörlük ve editörlük yaptı. Fransızca’dan ve İngilizce’den çeviri çalışmaları yürüttü. Reklamcılığa mesleğin duayenlerinden İbrahim Yıldırım'ın yanında başladı. 2006 yılından beri yaratıcı reklam yazarlığı ve stratejistlik yapan Yusuf Uğur Uğurel pek çok ajansta çalıştı. 12'si Kristal Elma olmak üzere yurt içi ve yurt dışında 16'dan fazla ödül sahibi olan Halil İbrahim Barutçu ile 2011'de Self Reklam’ı kurdu. 2017 yılından beri Self Reklam'ın yönetimini Ajans Başkanı olarak sürdürüyor. 

 

Kitapları:

- Yağmuru Bekleme Odası (Şiir) Varlık Yayınları, Ekim 2007

   / 2007 Yaşar Nabi Nayır Gençlik Şiir Ödülü

- Oysa Bu Yapraklar Beni İyileştirmeyecek (Şiir) / Yasakmeyve Komşu Yayınları Eylül 2014