top of page

Hakkımızda

2011’de kurulan SELF Kreatif, tecrübeli çalışan ve iş ortakları ile markaların ihtiyaç duydukları çözümleri sunan
butik, kreatif ve çalıştığı markayı sahiplenen empat bir ajanstır. Bizi yakından tanımak, projelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişim geçin.

Hakkımızda: Hakkında

Bizi Tanıyın

Çizgi altı ve çizgi üstü reklamcılığı iyi bilen, yeni mecralara kolayca uyum sağlayan Self Kreatif, yaratıcı fikirler, özel çözümler sunarak kimi zaman kendi briefini kendi yazar. Kendisi için değil, marka için çalışır.


Global markalardan küçük işletmelere kadar pek çok markaya proje bazlı ve devamlı hizmet verirken markaların ihtiyaçlarını dikkate alır. Herkes için tanıdıktır, herkes için erişilebilirdir. Markalar SELF Kreatif’te kendini güvende hisseder.


Samimi, saygılı ve anlayışlıdır. Açık sözlülüğe önem verir, gerçektir. Abartılı vaatler yerine dürüst iletişimi destekler. Öğrenmeyi de öğretmeyi de bilir. Alçak gönüllü bir profesyoneldir.


Yeni markalar tanımaktan, sorularınızı yanıtlamaktan, ihtiyaçlarınızı dinlemekten keyif alıyoruz.

self-reklam-hakkimizda.jpg
Hakkımızda: Hakkımızda

"SELF"in Hikayesi

SELF Kreatif’in isminde markayı sahiplenmek gizli. Pazarlama ve reklamcılığı hem ajans hem de marka gözünden deneyimlemesi, markaların ajanslardan beklentilerinin ne olduğunu anlayıp beklentileri en iyi şekilde nasıl karşılayabileceğini bulmasını sağladı. Markayı dinleyen, analiz eden, anlayan SELF Kreatif, markayı sahiplenerek en iyi çözümü sunar.


Logomuzun SELF’ini transparan bırakmamız bu yüzden, markayla bütünleşip markayla şekilleniriz.  

self-logo-gif.gif
Hakkımızda: Hoş Geldiniz

Ekibimizle Tanışın

Hakkımızda: Ekip

Yusuf Uğur UĞUREL

1982’de İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini bir dönemi Panthéon-Sorbonne Üniversitesi’nde olmak üzere Galatasaray Üniversitesi Felsefe bölümünde tamamladı.


20 yıldır reklam ajanslarında yaratıcı yazarlık ve stratejistlik yapan Yusuf, meslek hayatına çeşitli yayın evlerinde ve dergilerde redaktörlük ve editörlük yaparak başladı. Fransızcadan ve İngilizceden çeviri çalışmaları yürüttü.


2011’de ortağı ile birlikte kurdukları SELF Kreatif’te markaların ihtiyaçlarına yönelik reklamcılık hizmeti vermeye devam ediyor.


Tenis oynamaktan, NBA maçlarını takip etmekten hoşlanıyor. Sinefil, kahve aşığı. İki şiir kitabının yanı sıra şiir ödülleri de olan bir şair.

Kitapları:

- Yağmuru Bekleme Odası (Şiir) Varlık Yayınları, Ekim 2007

   / 2007 Yaşar Nabi Nayır Gençlik Şiir Ödülü

- Oysa Bu Yapraklar Beni İyileştirmeyecek (Şiir) / Yasakmeyve Komşu Yayınları Eylül 2014

Bengü ÖZSOY

Dijital iletişimin farklı pozisyonlarında 15 yıldan uzun süre ajans ve markalara tam zamanlı ve freelance olarak hizmet verdikten sonra 2021’de SELF Kreatif’e ortak olarak katıldı.

Milyonlarca kişiye ulaşan çok sayıda dijital hesap yöneten; moda, dekorasyon, mimari, turizm, spor gibi farklı sektörlerdeki markaların iletişiminde deneyimli Bengü Özsoy’un güçlü yanları arasında markalara kolayca uyum sağlayıp çalıştığı markalara aşkla bağlanması var.


Bengü, konsolda açık dünya oyunları oynamaktan, deyim biriktirmekten hoşlanıyor. 

Ödüller:

-İTÜ İMK LC WAIKIKI Sosyal Medya Ödülleri (Lidyana – 2012)

-Yaşar Nabi Nayır Gençlik Ödülleri 2006 (Dikkate Değer)

-Rıfat Ilgaz Şiir Ödülü 2004

Kitaplar:

Kraliçe Bakire (Şiir) / Yasakmeyve Komşu Yayınları Eylül 2012

Seçil KARATAĞ

İstanbul Üniversitesi Latin Dili ve Edebiyatı mezunu Seçil Karatağ, 20 yıla yakın sektörel deneyimiyle 2021’de SELF Kreatif’e katıldı.


Seçil Karatağ, uzun çalışma deneyimi boyunca tasarladığı projelerin başarılı sonuçlarının yanı sıra markalarla kurduğu içten ve destekleyici iletişimle de bugün markaların çalışmak istediği özel isimlerden biri.


Seçil’in pek çok süper gücünden biri de başarılı süreç yönetimi. Tasarım ve projelendirme süreçlerindeki tecrübesi onun her projeyi markalarla kusursuz uyumlu bir şekilde tamamlamasını sağlıyor.

Seçil Karatağ'ın portföyünde 3M, Starbucks, Roman, Kadir Has, Pera Müzesi, Polonez, Şenpiliç, Bizim Yağ, Teremyağ, Yayla, President, Halk, İçim, Has, Dalin, Sesu gibi pek çok firma ve markalar yer alıyor.


Öğrenmeyi çok seven Seçil, kızıyla birlikte hayatı yeniden keşfetmeye bayılıyor. Sabah kahvesini yudumlarken pazarlama trendlerini takip etmekten ve iyi müzik eşliğinde pazar yürüyüşlerine çıkmaktan hoşlanıyor.  

bottom of page